Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUZ si RLU aferent pentru introducere teren in intravilan in vederea construirii de locuinte tineri

Număr anunț
DA32023586
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BOTOSANI (CUI 3372882)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.408.549 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.408.549 RON