Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,9% sub estimat
Servicii de transport aerian pentru trimiteri postale internationale
- Număr anunț
- CN1002224
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORTURI AERIENE ROMANE TAROM SA (CUI 477647)
- Cod CPV
- 60411000-2 · Servicii de curierat aerian pe baza de grafic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.075.122,61 RON
- Valoare atribuită
- 2.916.173,55 RON 63,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2018 01:52
- Anunț de atribuire
- CAN1009221
- Termen limită
- 08.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 130-297628
- Documentație de atribuire
- DF1014856
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014856.pdf
- Formulare.doc_0.odt.p7s
- Model Acord Cadru.pdf.p7s
- Model Contract Subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 2.916.173,55 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 11 | Olanda, 7. Ungaria, 10. Spania, 2. Belgia, 8. Israel, 4. Franta… | — | Compania Nationala de Transporturi Aeriene Romane TAROM S.A. 4 contracte | 2.403.356,74 RON |
| Compania Nationala de Transporturi Aeriene Romane TAROM S.A. · contract 140J/2183 · 17.12.2018 | — | |||
| Compania Nationala de Transporturi Aeriene Romane TAROM S.A. · contract 140J/2184 · 17.12.2018 | 233.089,58 RON | |||
| Compania Nationala de Transporturi Aeriene Romane TAROM S.A. · contract 140J/429 · 26.03.2019 | 491.957,66 RON | |||
| Compania Nationala de Transporturi Aeriene Romane TAROM S.A. · contract 140j/1719 · 22.10.2019 | 1.678.309,50 RON | |||
| 13 | Marea Britanie, 1. Austria, 5. Germania, 4. Franta, 8. Israel, … | — | Compania Nationala de Transporturi Aeriene Romane TAROM S.A. | 512.816,81 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BT Airmail LLC CUI EIN 38-3968425
Valoare atribuită
2.916.173,55 RON
din 8.075.122,61 RON estimat
63,9%
Adjudecat la 36,1% din estimat · economie 5.158.949,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.