Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare LOT 2: Mastic bituminos

Număr anunț
DA32024723
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
44113310-1 · Materiale rutiere bitumate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.756.452 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.756.452 RON