Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,3% sub estimat

Mască contra gazelor

Număr anunț
CN1002392
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
CESS PLUS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 32036274)
Cod CPV
35814000-3 · Masti de gaze (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.490.900 RON
Valoare atribuită
2.133.510 RON 14,3% sub estimat
Data publicării
17.07.2018 01:38
Anunț de atribuire
CAN1008083
Termen limită
16.08.2018 10:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 135-309816
Documentație de atribuire
DF1015796

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
STIMPEX SA CUI RO 326768
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

2.133.510 RON

din 2.490.900 RON estimat 14,3%

Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 357.390 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.