Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
FURNIZARE APARAT LITOTRITIE
- Număr anunț
- CN1002365
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33153000-7 · Litotritor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.518.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.490.000 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.07.2018 01:54
- Anunț de atribuire
- CAN1006056
- Termen limită
- 17.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 135-307587
- Documentație de atribuire
- DF1014437
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini LITOTRITIE.doc.p7s
- CONTRACT APARAT LITOTRITIE.doc.p7s
- FisaDate_DF1014437.pdf
- FORMULAR OFERTA APARAT LITOTRITIE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SOF MEDICA S.A. CUI RO 6719715
Valoare atribuită
1.490.000 RON
din 1.518.100 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 28.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.