Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare sistem de control acces si sistem supraveghere video la Gradinita Katicabogar

Număr anunț
DA32036067
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Endes Jozsef" Sansimion (CUI 12812451)
Cod CPV
42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.823.704 RON
Data publicării
29.11.2022 00:00
Data finalizării
30.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.823.704 RON