Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de montaj Sisteme de alarmare la efractie pt scoala prof dagata

Număr anunț
DA32014843
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Dagata (CUI 17145448)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.525.783 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
30.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.525.783 RON