Ofertă acceptată Cumpărare directă

Korg LP-380 Rosewood USB - Pian Digital

Număr anunț
DA32039620
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA "ILARION COCISIU" AGNITA (CUI 4270686)
Cod CPV
37320000-7 · Piese si accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.799.426 RON
Data publicării
29.11.2022 00:00
Data finalizării
30.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.799.426 RON