Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap 2 usi

Număr anunț
DA32041915
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Sat Trestieni Comuna Ulmi (CUI 19090071)
Cod CPV
39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.089.030 RON
Data publicării
29.11.2022 00:00
Data finalizării
30.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.089.030 RON