Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de nivelare teren in localitatile Peregu Mare si Peregu Mic, judeţul Arad

Număr anunț
DA32034890
Autoritate contractantă
Comunei Peregu Mare (Primaria Comunei Peregu Mare) (CUI 3519569)
Cod CPV
45262320-0 · Nivelari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.117.490 RON
Data publicării
29.11.2022 00:00
Data finalizării
30.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.117.490 RON