Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare

Număr anunț
DA32038885
Autoritate contractantă
COMUNA MIROSLAVA (CUI 4540461)
Cod CPV
71500000-3 · Servicii privind constructiile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.645.695 RON
Data publicării
29.11.2022 00:00
Data finalizării
01.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.645.695 RON