Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii inchiriere containere mobile cu utilizare speciala (backstage) eveniment Targul de Craciun

Număr anunț
DA32042311
Autoritate contractantă
ASOCIATIA PENTRU PROMOVAREA TURISMULUI DIN ORADEA SI REGIUNE (CUI 34006296)
Cod CPV
34221000-2 · Containere mobile cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
70.642 RON
Data publicării
29.11.2022 00:00
Data finalizării
02.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.642 RON