Atribuită Cumpărare directă

,,Servicii de mentenanță telefonie fixă”

Număr anunț
DA35713852
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
SC VoicecomSRL (CUI 24762950)
Cod CPV
50331000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a liniilor de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.205 RON
Data publicării
15.05.2024 13:50
Data finalizării
16.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.205 RON