Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie echipamente IT proiect Excelenta FSP SNSPA PN III CEI SUPORT PO 2021

Număr anunț
DA32025534
Autoritate contractantă
Scoala Nationala de Studii Politice si Administrative (CUI 9510194)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.996.892 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
02.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.996.892 RON