Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 88,4% sub estimat

accesorii de birou

Număr anunț
SCN1003152
Autoritate contractantă
Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
Furnizor / câștigător
TOTEM COM SRL (CUI 6323159)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.380,07 RON
Valoare atribuită
11.414,26 RON 88,4% sub estimat
Data publicării
31.05.2018 10:59
Anunț de atribuire
SCNA1000900
Termen limită
13.06.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1007647

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TOTEM COM SRL CUI RO 6323159
Oferta 2 Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679

Valoare atribuită

11.414,26 RON

din 98.380,07 RON estimat 88,4%

Adjudecat la 11,6% din estimat · economie 86.965,81 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.