Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cadru metalic 40x40x2 mm grosime cu roti pentru dulap A0 cu 6 sertare

Număr anunț
DA32040209
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL HARTILOR SI CARTII VECHI (CUI 15229178)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.414.248 RON
Data publicării
29.11.2022 00:00
Data finalizării
02.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.414.248 RON