Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD Extern Crucial portable SSD X6 2TB USB 3.1 Gen 2 Typ-C (10 GB/s)

Număr anunț
DA32043922
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.593.040 RON
Data publicării
02.12.2022 00:00
Data finalizării
03.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.593.040 RON