Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator xerox imprimanta A4 alba 80 gr mp 500 coli top MONDI CALITATE EXTRA

Număr anunț
DA32044190
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 28977480)
Cod CPV
30197620-8 · Hartie pentru scris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.670.360 RON
Data publicării
02.12.2022 00:00
Data finalizării
04.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.670.360 RON