Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie desktop 1 GB RAM PC3200 DDR 400, reparare placa de baza ASUS A8V-E SE-EAYZ

Număr anunț
DA32036263
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE FIZICA ILIE MURGULESCU (CUI 4267176)
Cod CPV
30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.612.114 RON
Data publicării
29.11.2022 00:00
Data finalizării
05.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.612.114 RON