Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigintie de santier AMENAJARE TROTUARE ȘI RIGOLE LA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DIN SAT BOGATA,

Număr anunț
DA32032034
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
46.945.266 RON
Data publicării
29.11.2022 00:00
Data finalizării
05.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.945.266 RON