Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pistol pentru spuma poliuretanica, metal inoxidabil

Număr anunț
DA32043398
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Cod CPV
42660000-0 · Unelte pentru lipire, lipire puternica si sudare, dispozitive si echipamente de detensionare la suprafata si pulverizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.340.801 RON
Data publicării
02.12.2022 00:00
Data finalizării
05.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.340.801 RON