Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda izolatoare PVC, Comtec MF0013-02630, 0.15x19 mm, rola 20 m, rosu

Număr anunț
DA32043389
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Cod CPV
31340000-1 · Accesorii de cablu, izolate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.340.801 RON
Data publicării
02.12.2022 00:00
Data finalizării
05.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.340.801 RON