Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE Manusi de examinare din nitril, violet Nitrylex Classic

Număr anunț
DA32035892
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.547.761 RON
Data publicării
29.11.2022 00:00
Data finalizării
05.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.547.761 RON