Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REMEDIERE INSTALATIE RACIRE CAMERA SERVERE, ETAJ 3, IMOBIL PIATA EROILOR NR. 1A

Număr anunț
DA32028786
Autoritate contractantă
Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
12.567.972 RON
Data publicării
29.11.2022 00:00
Data finalizării
05.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.567.972 RON

din 2.000 RON estimat