Ofertă acceptată Cumpărare directă

COS GUNOI CU CAPAC ref. 78073/11.11.2022

Număr anunț
DA32055352
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
25.463.965 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
05.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.463.965 RON