Atribuită Cumpărare directă

Transport persoane 19-22.05.2024 Pitesti-Targu Jiu si retur, microbuz

Număr anunț
DA35730044
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 29373652)
Furnizor / câștigător
MATDAN SERVICE SRL (CUI 6828267)
Cod CPV
60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.319,33 RON
Data publicării
16.05.2024 13:50
Data finalizării
16.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.319,33 RON