Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap cu o Usa si 4 Polite, 200X45X45 cm, Culoare Sonoma din Pal de 18mm

Număr anunț
DA32058980
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC " C-TIN BRANCUSI (CUI 6294657)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17 RON
Valoare atribuită
37.246.145 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
06.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.246.145 RON

din 17 RON estimat