Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perdea/cortina lumini 2m x 15m alb-cald cu flash

Număr anunț
DA32048492
Autoritate contractantă
COMUNA DOICESTI (CUI 4344538)
Cod CPV
31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.998.681 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
06.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.998.681 RON