Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestarea serviciului de paza si protectie ptr imob de loc. soc "Bloc C3, str Dumbrava, nr48, Zalau

Număr anunț
DA32044643
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.242.872 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
06.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.242.872 RON