Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUTIE ALIMENTARA CUTII DE PENTRU DEPOZITARE ALIMENTE CU MANERE DIN PLASTIC CAPAC 16L 44 x28 x20 cm

Număr anunț
DA32062318
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ARAD (CUI 3861870)
Cod CPV
39221130-7 · Recipiente pentru alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
06.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON