Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de acordaj pian BIBNAT

Număr anunț
DA32061239
Autoritate contractantă
Biblioteca Nationala a Romaniei (CUI 6312079)
Cod CPV
98396000-5 · Servicii de acordare a instrumentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
999 RON
Valoare atribuită
14.165.190 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
06.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.165.190 RON

din 999 RON estimat