Ofertă acceptată Cumpărare directă

03417000-6 Aschii de lemn (Rev.2)

Număr anunț
DA32051146
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA JANCSO BENEDEK (CUI 13659845)
Cod CPV
03417000-6 · Aschii de lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.630.873 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
06.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.630.873 RON