Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Toner - Scoala Gimnaziala nr.16

Număr anunț
DA32058565
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 16 GALATI (CUI 29073868)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.914.273 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
06.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.914.273 RON