Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gazduire site web – www.cuzacorabia.ro b) Analiza de securitate a website-ului și a funcțional..

Număr anunț
DA32037452
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Cod CPV
48224000-4 · Pachete software pentru editare de pagini web (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.169.298 RON
Data publicării
29.11.2022 00:00
Data finalizării
06.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.169.298 RON