Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REALIZARE, MONTAJ SI ASISTENTA TEHNICA PENTRU SISTEM RETEA DE INTERNET INCLUSIV ELECTRIC

Număr anunț
DA32060549
Autoritate contractantă
COMUNA GHIMPETENI (PRIMARIA COMUNEI GHIMPETENI OLT) (CUI 16393437)
Cod CPV
72700000-7 · Servicii de retele informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.494.389 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
06.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.494.389 RON