Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Storage HDD conventional si upgrade sistem de monitorizare retea si servere

Număr anunț
CN1002445
Autoritate contractantă
DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
Furnizor / câștigător
FOCALITY SRL (CUI 23154424)
Cod CPV
30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
723.029 RON
Valoare atribuită
711.000 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
13.07.2018 15:49
Anunț de atribuire
CAN1006607
Termen limită
02.08.2018 13:00
Documentație de atribuire
DF1015861

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424

Valoare atribuită

711.000 RON

din 723.029 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 12.029 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.