Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA Dulap frigorific vertical inox Cap.800 Litri 2 buc.

Număr anunț
DA32058730
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Cod CPV
42513290-4 · Echipament frigorific industrial (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.780.342 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
06.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.780.342 RON