Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRELUNGITOR RULAT PE TAMBUR CORDON PVC NEGRU 3X2.5/25m

Număr anunț
DA32075591
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.430.542 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
06.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.430.542 RON