Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci pentru aspirator , Prelungitor 6 prize 5 m ,Derulator 50 metri cu 4 prize

Număr anunț
DA32062274
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 86 (CUI 32576452)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
06.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON