Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perdea 2 m x 1,5 m, 180 leduri alb rece fără flash, IP66

Număr anunț
DA32075640
Autoritate contractantă
COMUNA FRATA (CUI 4546944)
Cod CPV
34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.304.389 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.304.389 RON