Ofertă acceptată Cumpărare directă

BLU-RAY writer extern, viteza scriere BD-R TL/QL 4x, suport M-DISC 3 buc ADV1331896

Număr anunț
DA32078119
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Cod CPV
30233152-1 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare DVD-uri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.466.601 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.466.601 RON