Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIAL DRAPERIE PENTRU CORTINA CAMIN CULTURAL AL UAT COM. LUNCA BANULUI

Număr anunț
DA32078046
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA BANULUI (CUI 3394368)
Cod CPV
39515200-7 · Draperii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.455.656 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.455.656 RON