Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuva quartz Spectrosil, Cuve pentru spectrofotometru, Pungi pentru omogenizatoare

Număr anunț
DA32078835
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Cod CPV
44618500-0 · Cuve (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.315.943 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.315.943 RON