Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE SI LIVRARE ECHIPAMENTE PT DOTARE SALA DE SPORT PENTRU SCOALA GIMNAZIALA NR 30 TIMISOARA

Număr anunț
DA32078222
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.30 TIMISOARA (CUI 29120919)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.027.474 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.027.474 RON