Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachete software CAD

Număr anunț
DA32076595
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
Cod CPV
48321000-4 · Pachete software de proiectare asistata de calculator (CAD) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.266.798 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.266.798 RON