Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REALIZARE STUDIU GEOTEHNIC SI STUDIU DE FEZABILITATE PENTRU UAT TOMNATIC

Număr anunț
DA32061563
Autoritate contractantă
COMUNA TOMNATIC (CUI 16590331)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
36.373.833 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.373.833 RON