Ofertă acceptată Cumpărare directă

lavabila 15l 40x126.05 amorsa 30x23.94 vopsea crem 4l 25x100.84 diluant 10x13.44 pensula 15x12.6 tra

Număr anunț
DA32068810
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.563.968 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.563.968 RON