Ofertă acceptată Cumpărare directă

Network Storage WD My Cloud Expert Series EX2 Ultra 12TB PT PRIMARIA MIHAI VITEAZU, JUD CLUJ

Număr anunț
DA32064770
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.522.671 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.522.671 RON