Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dell Vostro 3510 i7-1165G7

Număr anunț
DA32077728
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TILEAGD (CUI 8911791)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
36.909.541 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.909.541 RON