Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suporti steaguri

Număr anunț
DA32076714
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Cod CPV
35821100-6 · Stalp de steag (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.565.024 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.565.024 RON